Teambuilding v Praze a celé ČR:
Nejlepší stmelení firemního kolektivu

Spokojenosti pracovníků velmi napomáhá dobrý kolektiv a přátelská atmosféra na pracovišti. Pro jejich vytvoření je zde teambuilding v Praze - agentura na budování týmu s názvem Show Must Go On. Využijte těchto služeb.
Proč si zvolit pro teambuilding
v Praze právě nás
 • Náš tým v Praze vám přináší jedinečný teambuilding!
 • Skvělé aktivity a profesionální organizace.
 • Zaručíme zábavu, efektivitu a nezapomenutelné zážitky.
 • Přizpůsobíme se vašim potřebám a zajistíme úspěšnou akci plnou radosti, spolupráce a nezapomenutelných zážitků, které posílí váš pracovní tým.


Ať jste pražská firma, nebo přespolní, kteří při stmelování kolektivu chtějí poznat krásy hlavního města, všichni budete spokojeni, protože s námi poznáte Prahu tak, jak jste ji doposud neviděli.
Pro týmové budování v hlavním městě máme desítky různých lokalit - Outdoor teambuildingové programy a Indoor teambuildingové programy s nápaditým prostředím, včetně únikových her.
Věříme, že dovedeme posunout dál každý kolektiv - jak takový, který působí ideálně a bezproblémově, tak takový, který management začíná kvůli třenicím a nekompatibilitě povah považovat za beznadějný.
Unikátní nabídka teambuildingu v centru Prahy

Vždy zajímavé a neotřelé prostory pro teambuilding
Inovativní metody na posílení kolektivu
Přizpůsobení programu na míru
Každý kolektiv je živý a dynamický organismus a jako takový je jedinečný, proto rozhodně nepoužíváme jednu univerzální hru pro všechny klienty. Před realizací teambuildingu s vámi probereme veškerá specifika vašeho pracovního týmu a očekávání.
Spousty zajímavých teambuildingových aktivit
Teambuilding nás baví, a proto nás baví vymýšlet nové teambuildingové hry. Aktuálně můžete vybírat z desítek variant pro různá prostředí. Naše nadšení by ale nestačilo, kdybychom neměli potřebné znalosti a zkušenosti.
Nezapomenutelné zážitky pro celý kolektiv
Aktivity na budování týmu jsou sice víc než firemní večírky, ale zábava je jejich společným jmenovatelem. Hlavní, co můžete čekat, je relax a odpočinek pro duši a tělo.
Zažijte svět plný překvapení.
S námi objevíte sami sebe zblízka a novým a nezapomenutelným způsobem.
Můžete posouvat své hranice nebo se jen bavit.
Umožníme to, co chcete, vzrušující a podle vašich individuálních představ.
Chci objednat teambuilding
Zde si můžete prohlédnout některé z našich úspěšných aktivit:
Recenze našich spokojených klientů
Jak se můžete přesvědčit v referencích našich zákazníků, patříme mezi nejlépe hodnocené teambuildingové agentury v Praze.


Nejvíce oveňujeme individuální a kreativní přístup, stejně jako nezaměnitelné pochopení pro přáni klienta. Vždy se Vám podaří udělat nezapomenitelnou událost bez ohledu na jeji téma. Děkuji za skvělou spolupráci, plnou zážitků!
Společnost K&K Trade groupe
Teambuilding Praha průběh
Naše práce sestává z následujících kroků:
 • Se zadavatelem zakázky všechno pečlivě zkonzultujeme. Zajímá nás počet účastníků, jejich stáří, vzdělání, jak dlouho pracují jako kolektiv a jakým překážkám musí čelit. Nejdůležitější je pro nás účel, za jakým je teambuilding požadován.
  1
 • Naplánujeme optimální složení aktivit a vysvětlime pravidla her a především jejich očekávaný dopad.
  2
 • Účastníkům teambuildingu dopřejeme nejprve aklimatizaci a adaptaci v novém prostředí na úvodním briefingu.
  3
 • Při realizaci aktivit bude s týmem stále přítomen game master, který monitoruje průběh akcí a je permanentně k dispozici.
  4
 • Každá hra končí vyhlášením výsledků, u nás poté následuje vyhodnocení aktivity s naším klientem.
  5
 • V závislosti na účinku navrhneme frekvenci opakování aktivit, popř. jejich změny.
  6
Ceník teambuilding Praha
Zakládáme si na tom, že poskytujeme kvalitní služby za solidní cenu. Kdo šetří na teambuildingu, šetří na nesprávném místě. S nefunkčním kolektivem bude jeho podnik dříve či později čelit vážným problémům, které se mohou negativně promítat do finanční situace firmy.

Nechte se inspirovat naší cenovou nabídkou a začněte budovat silnější tým ještě dnes! Kontaktujte nás pro detailní informace a cenovou kalkulaci na míru vašim potřebám. Vytvoříme pro vás nezapomenutelný a efektivní teambuildingový program za skvělou cenu.

FAQ - Teambuilding Praha
Abychom šetřili váš čas, připravili jsme odpovědi na nejčastější dotazy pro případ,
že by vám něco nebylo jasné:
Vlastní činnosti zaměřené na posílení kolektivu trvají obvykle 2 - 3 hodiny, mohou se ale zkombinovat nebo propojit s firemním večírkem či relaxačním víkendovým pobytem.
Pracovní kolektiv, který nepotřebuje teambuilding, neexistuje. Existují jen kolektivy, v nichž neshody a nedorozumění zůstávají dlouho skrytá, ale o to silněji se později projeví. Dovolte nám, abychom mohli posílit týmového ducha na vašem pracovišti, Těšíme se na vás!
Chci objednat teambuildingové aktivity
KONTAKTUJTE NÁS
KONTAKTY
+420 735 366 111
info@smgo.events

Adresa v Praze:
Petrohradská 216/3, Vršovice, ENDORFIN
Pernerova 697/35, Karlín, SPOJKA EVENTS

Lokality pro vaše akce
Site Map
Odebírat newsletter
© 2018 Show Must Go On
JSME SOUČÁSTÍ ZNAČKY SPOJUJEME