ONLINE CHRISTMAS PARTY
Can't you meet? Connect online. We have a complete solution for you.
  • Christmas Mad Head Show - The first 2 hours we play the Mad Head Show. The whole program and all questions are Christmas tuned.
  • Afterparty with moderator and DJ - for the next hour we continue in a relaxed atmosphere with simple party games, share Christmas wishes between colleagues and have a drink. The moderator keeps the fun going. Finally, you have the opportunity to show the world your pet in a Christmas costume. All accompanied by a professional DJ who plays songs on request.
  • Christmas party box delivery to your guests - it beautiful smells and rings Christmas and will not leave you even hungry and thirsty.

HOW DOES IT WORK?
PARTY BOX
smells, sounds, tastes
There is a party box to create the right atmosphere. This is a gift that we bring to your colleagues directly to the door.

We will adjust the composition of the party box and prepare it to measure. You will not miss anything to eat - sweet and salty snacks, to drink - alcoholic or soft drink, as a souvenir - according to your wishes.

Do you want to add some of your gifts or personal wishes to the boxes? No problem, just deliver them to us on time.
Party box is an ideal addition to the online entertainment program.
More information about party box >>>
Do you have any unanswered questions?
Contact us
Event application
Please fill out the form below and we will contact you shortly
Program
Date of the Event
Your Name
Company Name
Your number
E-mail
Jak probíhá Mad Head Show Online?
Předem vás rozdělíme na týmy. Ve stanovený čas a den vás pozveme na online platformu, na které se bude hra konat. Na své obrazovce uvidíte během hry otázky i moderátora.

Pokud se jednotliví členové týmu nenachází v jedné místnosti mohou si navzájem volat prostřednictvím videohovoru s aplikacemi Zoom, Facebooku anebo jakkoli jinak, jak jim to bude vyhovovat.

Během herní přestávky vám ukážeme výsledky herních kol a zároveň vyzveme libovolného člena týmu, aby hrál další zábavnou hru, kterou budou sledovat ostatní hráči.

Tento formát firemního večírku nevyžaduje žádné zvláštní výdaje jako je stravování, pronájem prostor, DJ atd. A lze jej odehrát v krátkém čase. Navíc je tento online formát skvělý jako team building pro společnosti, jejichž kanceláře se nacházejí v různých zemích!