CO JE SOUTĚŽ DETEKTIVŮ?
Detektiv je skupinová detektivní hra, kde se od každého družstva očekává, že rozplete záludný zločin za 2 hodiny herního času. Video z místa zločinu, výslechy podezřelých a skupina soudních lékařů vám s tím pomohou.

Ke hře nejsou potřeba žádné speciální vědomosti nebo dovednosti, pouze logika, intuice, dedukce a trocha štěstí!

ONLINE Soutěž detektivů
Za správně uvedené jméno zločince a přesnost stanovení motivů a skutečností se každému družstvu připočítávají prémiové body.
Jak proběhne vaše akce se Soutěžem Detektivů:
3. kolo: získáváme výsledky soudních lékařů, snímáme otisky palců z důkazů a shrnujeme všechny důkazy a pronášíme konečný rozsudek
Hra sestává ze 3 kol po 30 minutách.
1. kolo: sledujeme video z místa zločinu, získáváme složky na všechny podezřelé a také doplňující materiály k tomuto případu
Rozcvičení se před začátkem (malé úkoly pro budoucí detektivy na pozornost, logiku a bystrost)
2. kolo: posloucháme audiozáznamy výslechů podezřelých a svědků. Seznamujeme se s dodatečně se objevenými podrobnostmi.
Máte další dotazy?
Kontaktujte nás

Emoce během hry – jedna z forem vděčnosti našich zákazníků!
Objednávka akce
Vyplňte vaše údaje a my vás budeme kontaktovat
Program
Datum
Jméno a příjmení
Název společnosti
Telefon
E-mail
Jak probíhá Mad Head Show Online?
Předem vás rozdělíme na týmy. Ve stanovený čas a den vás pozveme na online platformu, na které se bude hra konat. Na své obrazovce uvidíte během hry otázky i moderátora.

Pokud se jednotliví členové týmu nenachází v jedné místnosti mohou si navzájem volat prostřednictvím videohovoru s aplikacemi Zoom, Facebooku anebo jakkoli jinak, jak jim to bude vyhovovat.

Během herní přestávky vám ukážeme výsledky herních kol a zároveň vyzveme libovolného člena týmu, aby hrál další zábavnou hru, kterou budou sledovat ostatní hráči.

Tento formát firemního večírku nevyžaduje žádné zvláštní výdaje jako je stravování, pronájem prostor, DJ atd. A lze jej odehrát v krátkém čase. Navíc je tento online formát skvělý jako team building pro společnosti, jejichž kanceláře se nacházejí v různých zemích!