Event agentura Praha: Unikátní eventy v Praze
Hledáte dobrou event agenturu v Praze? Už nemusíte, protože jste ji právě našli. Ta nejlepší má jméno Show Must Go On. Zajišťujeme firemní a soukromé akce všeho druhu, vždy přizpůsobené požadavkům zákazníka. Kombinujeme osvědčené postupy s novými trendy.

Učiňte vaše tématické akce nezapomenutelnými! Jsme tady, abychom vám pomohli udělat každou událost skutečně výjimečnou. Kontaktujte nás hned teď!
Proč si zvolit naši event agenturu v Praze
S naší agenturou jste na správné cestě k lepším výsledkům. Pozitivní zpětná vazba našich prvních klientů nás poháněla dopředu a dnes můžeme směle říci, že si troufneme opravdu na všechno.
1
Jsme tým s bohatými zkušenostmi
Nemohli bychom provozovat teambuilding v Praze, kdybychom sami nebyli stmeleným týmem. Dobré vztahy na našem pracovišti a bohaté zkušenosti se odrážejí v kvalitě našich eventů a aktivit.
2
Zakládáme si na personalizovaném přístupu
Dokážeme každou akci přizpůsobit daným podmínkám a vytvořit z ní jedinečnou a funkční záležitost. Společně s vámi posoudíme, zda budou vhodné indoor teambuildingové programy nebo outdoor teambuildingové programy a prokonzultujeme s vámi všechny podrobnosti.
3
Vytváříme kreativní a originální koncepty na míru
Zjednodušeně řečeno - neopisujeme, nekopírujeme, protože nás to nebaví. Chceme být sví, a proto jsou naše programy jiné. Zároveň však sledujeme trendy v psychologii týmu, marketingu a dalších příbuzných oborech.
4
Přizpůsobíme se vašemu rozpočtu
Peníze pro nás hrají roli jen do té míry, abychom věděli, co si můžeme dovolit. Zvládáme připravit jak nízkorozpočtové eventy, tak velkorysé luxusní události.
5
Naše programy jsou zábavné a vzdělávací
Řídíme se heslem Vše v jednom - účastníci našich eventů se budou bavit, cvičit se vzájemné komunikaci a spolupráci a učit se čemukoliv dalšímu. Z obyčejného firemního večírku jsme schopni vytvořit mnohem víc.
6
Zaručujeme 100% péči a informovanost po celou dobu akce
Při zařizování a průběhu celé akce vy nebudete muset dělat vůbec nic. Obstaráme kompletní servis pro všechny účastníky a vás budeme průběžně informovat.
Nenechte si ujít jedinečné možnosti s agenturou
Show Must Go On.
Naše nabídka je plná vzrušujících, aktivit vyberte si svůj vysněný program ještě dnes!
Recenze - jak nás vidí naši klienti
Přečtěte si hodnocení našich spokojených klientů
Show Must Go On
Ukažte svým zaměstnancům a klientům, že jsou pro vás důležití. Vyberte naši nabídky teambuildingových programů a společně zajistíme nezapomenutelný zážitek plný radosti a týmového ducha.
Jak probíhají akce v naší eventové agentuře v Praze
Standardně vám naše event agentura Praha garantuje tento postup:
 • Přivítáme účastníky akce a srozumitelně je seznámíme s jejím průběhem.
  1
 • Vlastní program řídíme, monitorujeme. Náš pracovník je připraven po celou dobu řešit případné problémy.
  2
 • V průběhu akce myslíme na odpočinek a občestvovací pauzy. Zábava a relax jsou důležité.
  3
 • Bezprostředně po programu vyhodnotíme výsledky. S vámi jsme kdykoliv poté připraveni rozebrat dopad aktivity a přijmout zpětnou vazbu.
  4
Ceník event agentury v Praze:
Naše eventová agentura v Praze nabízí konkurenceschopné a přizpůsobitelné ceny pro širokou škálu událostí. Každý ceník je přizpůsoben konkrétním požadavkům a rozpočtu klienta. Kontaktujte nás pro detailní informace a získáte nabídku, která splní vaše očekávání a poskytne nezapomenutelný zážitek.

Sázka na teambuilding je sázka na vaše dlouhodobé úspěchy. Investujte do kvalitních služeb a kontaktujte nás pro nejlepší výsledky.
Abychom šetřili váš čas, připravili jsme odpovědi na nejčastější dotazy pro případ, že by vám něco nebylo jasné:
FAQ pro eventovou agenturu v Praze

Chcete ocenit své zaměstnance za vynikající práci a posílit jejich týmový duch? Plánujete nekonvenční pracovní setkání? Bez váhání nás kontaktujte - jsme tu pro vás! Naše profesionální služby vám zajistí nezapomenutelné eventy.
Chci objednat event
KONTAKTUJTE NÁS
KONTAKTY
+420 773 574 404
info@smgo.events

Adresa v Praze:
Petrohradská 216/3, Vršovice, ENDORFIN
Pernerova 697/35, Karlín, SPOJKA EVENTS

Odebírat newsletter
© 2018 Show Must Go On
JSME SOUČÁSTÍ ZNAČKY SPOJUJEME