Firemní večírky: Nejlepší pro váš pracovní tým
Zajistěte si nezapomenutelné chvíle plné radosti a týmového ducha se skvělými organizovanými a přizpůsobitelnými firemními večírky. Mnohdy se právě na těchto akcích spolupracovníci konečně poznají lépe, a to se pochopitelně odrazí také na pracovních výsledcích.

Potřebujete posílit ducha vašeho pracovního kolektivu? Obraťte se na nás a my vše zorganizujeme k vaší plné spokojenosti.
Proč si zvolit nás pro pořádání firemních večírků
Firem, které organizují teambuildingové akce, je celá řada. Každá nabízí trochu něco jiného. My vám dokážeme, že u nás najdete vše, co si pod tímto pojmem představujete.
Profesionální organizování událostí
Díky našim bohatým zkušenostem dokážeme vytvořit firemní večírek na míru každému požadavku. Jsme profesionálové v každé oblasti, která se této problematiky týká. Navíc máme rádi výzvy a snažíme se s každou vypořádat tak, aby byl náš klient na 100% spokojený.
Široká nabídka aktivit a zábavy
Naše nabídka teambuildingových programů sestává ze tří druhů. Zvolit tak můžete outdoor teambuildingové programy, indoor teambuildingové programy nebo online teambuildingové programy. Program může být uspořádán jak v češtině, tak i v angličtině.
Odborný personál (mimo jiné i zkušený DJ a moderátor)
Náš vyškolený a zkušený personál nedopustí, aby se kdokoliv na večírku nudil. Dokážeme vše sestavit tak, aby byl večírek zábavný pro všechny věkové kategorie. Součástí našeho týmu je také DJ, který vycítí aktuální atmosféru a okamžitě jí přizpůsobí pokračování zábavy.
Technická podpora a vybavení
Veškerá projekční technika je naší firmou zajištěna. Disponujeme širokou škálou televizorů, projektorů a dalším technickým zázemím. Ani v této oblasti nás nemůže nic zaskočit.
Vytvoření nabídky na míru
Máte přibližnou představu, jak by měl váš firemní večírek vypadat? Stačí nám naznačit a my vše dotáhneme do úspěšného cíle. Teambuilding Brno nabízí řešení přesně na míru.
Technická podpora a vybavení
Veškerá projekční technika je naší firmou zajištěna. Disponujeme širokou škálou televizorů, projektorů a dalším technickým zázemím. Ani v této oblasti nás nemůže nic zaskočit.
Vytvoření nabídky na míru
Máte přibližnou představu, jak by měl váš firemní večírek vypadat? Stačí nám naznačit a my vše dotáhneme do úspěšného cíle. Teambuilding Brno nabízí řešení přesně na míru.
Kontaktujte nás a my vám prozradíme, jak by mohl právě ten váš firemní večírek vypadat.
Recenze našich klientů:

Chcete mít spokojený, spolehlivý, a především přátelský pracovní tým?
Stačí jeden večer a uvidíte tu
Jak probíhají firemní večírky v našem podání
1
Konzultace a plánování
Prvním krokem je nezávazná konzultace, na které nám prozradíte své představy a my vám nastíníme, jak by se daly realizovat. Budeme chtít především vědět, pro kolik lidí je akce určena, abychom mohli vše dobře naplánovat.
2
Tematický koncept
Témat pro zábavu je k dispozici celá řada. Záleží pouze na vašem výběru. Výběr je také podřízen tomu, zda bude teambuilding v Praze probíhat v interiéru nebo ve venkovních prostorách. Řešení máme pro každou situaci.
3
Vybavení a dekorace
O nic se nemusíte starat. Veškeré vybavení a potřebná dekorace bude pro vás připravena. Na celé podobě se předem domluvíme. Pokud nemáte představu žádnou, nic se neděje. O originální a vkusné doplňky se rádi postaráme.
4
Koordinace a řízení večírků během celé akce
Po celý večer vám bude k dispozici náš zkušený moderátor, na kterého se můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv problémem nebo připomínkou.
5
Zábavné programy a aktivity
Programy jsou přizpůsobené malé skupině osob i velkému počtu zúčastněných. Pro vaši jasnější představu několik příkladů her a zábav, které patří u nás k nejoblíbenějším.
6
Závěrečné vyhodnocování výsledků z aktivit a programů
Přesto, že se jedná o zábavné soutěže, jistě bude každý účastník zvědavý, jak dopadl v závěrečném hodnocení. I toto vyhodnocení ale bude podáno tak, aby pracovní tým nerozdělovalo, ale naopak, stmelilo a pobavilo. Cílem je přece vytvoření efektivně pracujících týmů a přátelské atmosféry.
A fun teambuilding game to compete against others in a range of challenging activities.
Psychological team game with a detective theme.
Mad Head Show
Mafia
1,5-3 hours
30-500
2-3 hours
to 20
A unique, sports-based marathon full of fun. The program is also great for a family celebration.
Olimpic Games
from 30
2-3 hours
Show Must Go On
Firemní vánoční večírek
Zvláštní kapitolou jsou firemní vánoční večírky. Vánoční čas je pro většinu z nás docela hektický, a proto je zapotřebí na chvilku se zastavit, pobavit se a načerpat nové síly. Vánoční večírky jsou u mnoha společností každoroční tradicí. Firmy využívají možnost neformálního setkání k poděkování za dobrou práci a povzbuzení do dalších povinnosti. Pro vaše hosty připravíme pozvánky, navrhneme dress code a připravíme zábavné aktivity. Catering a kompletní obsluha je samozřejmostí.

Lokality pro váš firemní večírek v Praze

Dokonalé místo pro pořádání únikových her, ale také konferencí, školení a dalších aktivit. Designový sál, jehož součástí je bar, pohodlně přijme 120 lidí.
Moderní eventové prostory s kapacitou až 300 osob vhodné pro konference, teambuilding, workshopy, semináře. Prostředí je vytvořeno s nádechem industriálního stylu a společně s příjemnou restaurací poskytuje veškerý komfort.
Jedinečná atmosféra přírodní oázy uprostřed Prahy je ideálním místem nejen pro sportovní aktivity, ale také pro soukromé oslavy a firemní setkání..
Blízko centra Prahy najdete harmonicky propojený designový hotel uprostřed krásné přírody. Hotel je zaměřený na zdravý životní styl s prostory vybavenými pro sportovní aktivity. Najdete tu také odpočinkové zóny a wellness pod korunami stromů.
Moderní venkovní zábavní areál nabízí širokou škálu aktivit. A to od akčních a dalo by se říci přímo bláznivých až po rozvojové a relaxační. Vybavení areálu umožní sestavit program přesně na míru vašim představám.
V přízemí hotelu The Fitzgerald je situován konferenční sál s denním světlem a klimatizací. Prostor je plně vybaven pro možnost konání firemních akcí, prezentací, večírků, plesů a dalších VIP akcí. Veškeré akce pro vás připravíme na klíč.
Show Must Go On

Mimopražské lokality

Lokalita, ve které najdete to pravé v každém ročním období pro pořádání firemních akcí všeho druhu. Díky blízkému Krkonošskému národnímu parku můžete provozovat letní i zimní turistiku. V případě pěkného počasí se nabízí krásný výhled z hotelové terasy.
Necelou hodinku od Prahy se nachází kouzelné místo uprostřed přírody, vhodné pro teambuilding, konference nebo jiné pracovní setkání. Catering je zajištěn i s barem a kávou. Pro večerní neformální zábavu je k dispozici bar s alkoholickými drinky.
Hned na první pohled vás oslní krásný klasicistní styl zámečku, unikátní architektura a uklidňující okolní příroda. Kromě luxusní restaurace zde najdete také vinný sklep a cyklobistro. Pro dokonalou pohodu a odpočinek je k dispozici vyhřívaný venkovní bazén a moderní wellness.
Ceník firemních večírků
Veškerý námi nabízený servis je orientovaný především na klienta. Naše nabídka je závazná, komplexní a s realistickým rozpočtem. Vybrané programové prvky budou pro vás exkluzivně zarezervované a je pouze na vás, které potvrdíte a pak prostě zaplatíte pouze za to, co skutečně využijete.
Abychom šetřili váš čas, připravili jsme odpovědi na nejčastější dotazy pro případ, že by vám něco nebylo jasné:
FAQ - firemní večírky
Organizované firemní večírky budou nezapomenutelnou událostí pro všechny zúčastněné. Neváhejte a kontaktujte nás.
Dáme vašemu kolektivu nový pracovní náboj.
Nezávazná poptávka
KONTAKTUJTE NÁS
KONTAKTY
+420 773 574 404
info@smgo.events

Adresa v Praze:
Petrohradská 216/3, Vršovice, ENDORFIN
Pernerova 697/35, Karlín, SPOJKA EVENTS

Odebírat newsletter
© 2018 Show Must Go On
JSME SOUČÁSTÍ ZNAČKY SPOJUJEME