Teambuilding Brno: Nejlepší pro stmelení firemního kolektivu
Teambuilding v Brně je stále více populární mezi firmami, který využívá jeden prostředek, a to je společná zábava. Vytvoří z vašeho pracovního kolektivu skvěle sehraný tým. Společné hry dokáží z vašeho pracovního týmu vytvořit přátelský kolektiv, který bude vždy táhnout za jeden provaz.
Proč si zvolit teambuilding v Brně
1
Široká nabídka aktivit
Teambuilding nabízíme ve třech základních variantách. Zvolit můžete outdoor programy, indoor programy nebo online programy. V každé kategorii je bohatá nabídka, ze které si vybere skutečně každý.
2
Geografická poloha (ideální pro Moravu)
Jestliže je pro vás ideální zvolit venkovní akci, pak můžeme nabídnout okolí Brněnské přehrady, různé sportovní areály v krásné moravské přírodě a další zajímavá místa. Vždy s dobrou dostupností.
3
Profesionální tým organizátorů
O vaši zábavu se postarají zkušení moderátoři, kteří dokáží přesně odhadnout, kam by se měla zábava ubírat. Nezáleží na tom, kolik osob bude přítomno, ani na věkovém složení. U nás máte jistotu, že se bavit budou opravdu všichni.
4
Rozvíjení týmové spolupráce
Hlavní myšlenkou teambuildingu je posílení týmového ducha. Na tomto základě stavíme naše akce. Po skončení teambuildingu se na sebe budou usmívat i ti, kdo si původně v pracovním týmu „příliš nesedli".
5
Zvýšení motivace a angažovanost
Pracovní motivace je pro dobré firemní výsledky zásadní. Někdy může tento rozvoj brzdit lidský faktor. Proto jsou teambuildingové akce zaměřeny na řešení mezilidských problémů a pracovních vztahů. Vše zábavnou a originální formou.
6
Odpočinek a zábava
Jednou ze zásadních myšlenek teambuildingů a firemních večírků je pochopitelně odreagování od náročných pracovních úkolů. Díky společné zábavě se jednotliví členové kolektivu zbaví stresu a své kolegy začnou vnímat pozitivně.
Navrhneme a zrealizujeme zábavu pro váš pracovní tým.
Výsledkem pro vás bude nezapomenutelný zážitek a nová chuť do práce.
Recenze
Za naši práci hovoří naše výsledky a hodnocení spokojených klientů. Můžete se o tom přesvědčit v recenzích, ze kterých se dozvíte další podrobnosti o tom, jak probíhají teambuildingové hry v Brně nebo teambuilding v Praze.
Show Must Go On
Teambuilding v Brně – průběh
 • První konzultace
  Při našem prvním setkání (osobním či online) nám sdělíte vaše představy a některé důležité podrobnosti. My vám na tomto základě upřesníme zaměření jednotlivých aktivit.
  1
 • Plánování a příprava
  Ve chvíli, kdy vše naplánujeme a organizačně připravíme, vše s vámi pochopitelně podrobně prodiskutujeme. Pokud budete s naším návrhem souhlasit, vysvětlíme vám pravidla hry.
  2
 • Úvodní briefing
  V tento okamžik už je vše potřebné nachystáno na zahájení her. My se ale ještě na chvilku pohodlně usadíme, probereme všechny podrobnosti a odstraníme veškeré nejasnosti. Chceme, aby celá akce proběhla bez sebemenší chybičky.
  3
 • Závěr a vyhodnocení výsledků
  Každé hry by měly končit tím, že se jejich účastníci dozvědí, jak obstáli. Není tomu jinak ani u teambuildingu. Vše je ale podáno zábavnou a přátelskou formou. Hlavní myšlenkou je, že vlastně nikdo neprohrál.
  4
Teambuilding Brno – ceník
Finální cenu pro vás sestavíme podle toho, jaké aktivity si zvolíte. Dalším parametrem bude také doba trvání her a místo, kde se uskuteční. Od těchto preferencí se bude odvíjet i cena teambuildingu.

Stmelený a sehraný pracovní tým je pro firmu k nezaplacení. Od ukončení teambuildingu se totiž rapidně zvedne efektivita práce.
Abychom šetřili váš čas, připravili jsme odpovědi na nejčastější dotazy pro případ, že by vám něco nebylo jasné:
FAQ – Teambuilding Brno
Teambuilding s námi je klíčem k dokonalé souhře a úspěšným pracovním výsledkům.
Zažijte moderní způsob odpočinku a zábavy pro vaše pracovní týmy.
Nenechte si ujít nezávaznou konzultaci!
Objednat nezávaznou konzultaci
KONTAKTUJTE NÁS
KONTAKTY
+420 773 574 404
info@smgo.events

Adresa v Praze:
Petrohradská 216/3, Vršovice, ENDORFIN
Pernerova 697/35, Karlín, SPOJKA EVENTS

Odebírat newsletter
© 2018 Show Must Go On
JSME SOUČÁSTÍ ZNAČKY SPOJUJEME