Teambuilding v Praze a celé ČR:
Nejlepší stmelení firemního kolektivu

Spokojenosti pracovníků velmi napomáhá dobrý kolektiv a přátelská atmosféra na pracovišti. Pro jejich vytvoření je zde teambuilding v Praze - agentura na budování týmu s názvem Show Must Go On. Využijte těchto služeb.
Proč si zvolit pro teambuilding
v Praze právě nás
 • Náš tým v Praze vám přináší jedinečný teambuilding!
 • Skvělé aktivity a profesionální organizace.
 • Zaručíme zábavu, efektivitu a nezapomenutelné zážitky.
 • Přizpůsobíme se vašim potřebám a zajistíme úspěšnou akci plnou radosti, spolupráce a nezapomenutelných zážitků, které posílí váš pracovní tým.
Show Must Go On
Ať jste pražská firma, nebo přespolní, kteří při stmelování kolektivu chtějí poznat krásy hlavního města, všichni budete spokojeni, protože s námi poznáte Prahu tak, jak jste ji doposud neviděli.
Pro týmové budování v hlavním městě máme desítky různých lokalit - Outdoor teambuildingové programy a Indoor teambuildingové programy s nápaditým prostředím, včetně únikových her.
Věříme, že dovedeme posunout dál každý kolektiv - jak takový, který působí ideálně a bezproblémově, tak takový, který management začíná kvůli třenicím a nekompatibilitě povah považovat za beznadějný.
Unikátní nabídka teambuildingu v centru Prahy

Vždy zajímavé a neotřelé prostory pro teambuilding
Inovativní metody na posílení kolektivu
Přizpůsobení programu na míru
Každý kolektiv je živý a dynamický organismus a jako takový je jedinečný, proto rozhodně nepoužíváme jednu univerzální hru pro všechny klienty. Před realizací teambuildingu s vámi probereme veškerá specifika vašeho pracovního týmu a očekávání.
Spousty zajímavých teambuildingových aktivit
Teambuilding nás baví, a proto nás baví vymýšlet nové teambuildingové hry. Aktuálně můžete vybírat z desítek variant pro různá prostředí. Naše nadšení by ale nestačilo, kdybychom neměli potřebné znalosti a zkušenosti.
Nezapomenutelné zážitky pro celý kolektiv
Aktivity na budování týmu jsou sice víc než firemní večírky, ale zábava je jejich společným jmenovatelem. Hlavní, co můžete čekat, je relax a odpočinek pro duši a tělo.
Zažijte svět plný překvapení.
S námi objevíte sami sebe zblízka a novým a nezapomenutelným způsobem.
Můžete posouvat své hranice nebo se jen bavit.
Umožníme to, co chcete, vzrušující a podle vašich individuálních představ.
Chci objednat teambuilding
Zde si můžete prohlédnout některé z našich úspěšných aktivit:
Recenze našich spokojených klientů
Jak se můžete přesvědčit v referencích našich zákazníků, patříme mezi nejlépe hodnocené teambuildingové agentury v Praze.


Nejvíce oveňujeme individuální a kreativní přístup, stejně jako nezaměnitelné pochopení pro přáni klienta. Vždy se Vám podaří udělat nezapomenitelnou událost bez ohledu na jeji téma. Děkuji za skvělou spolupráci, plnou zážitků!
Společnost K&K Trade groupe
Teambuilding Praha průběh
Naše práce sestává z následujících kroků:


 • Se zadavatelem zakázky všechno pečlivě zkonzultujeme. Nejdůležitější je pro nás účel, za jakým je teambuilding požadován.
  1
 • Naplánujeme optimální složení aktivit a vysvětlime pravidla her a především jejich očekávaný dopad.
  2
 • Účastníkům teambuildingu dopřejeme nejprve aklimatizaci a adaptaci v novém prostředí na úvodním briefingu.
  3
 • Při realizaci aktivit bude s týmem stále přítomen game master, který monitoruje průběh akcí a je permanentně k dispozici.
  4
 • Každá hra končí vyhlášením výsledků, u nás poté následuje vyhodnocení aktivity s naším klientem.
  5
 • V závislosti na účinku navrhneme frekvenci opakování aktivit, popř. jejich změny.
  6
Zakládáme si na tom, že poskytujeme kvalitní služby za solidní cenu. Kdo šetří na teambuildingu, šetří na nesprávném místě. S nefunkčním kolektivem bude jeho podnik dříve či později čelit vážným problémům, které se mohou negativně promítat do finanční situace firmy.

Nechte se inspirovat naší cenovou nabídkou a začněte budovat silnější tým ještě dnes! Kontaktujte nás pro detailní informace a cenovou kalkulaci na míru vašim potřebám. Vytvoříme pro vás nezapomenutelný a efektivní teambuildingový program za skvělou cenu.
Ceník teambuilding Praha
Kontaktovat pro cenovou kalkulaci
Abychom šetřili váš čas, připravili jsme odpovědi na nejčastější dotazy pro případ, že by vám něco nebylo jasné:
FAQ - Teambuilding Praha
Pracovní kolektiv, který nepotřebuje teambuilding, neexistuje. Existují jen kolektivy, v nichž neshody a nedorozumění zůstávají dlouho skrytá, ale o to silněji se později projeví. Dovolte nám, abychom mohli posílit týmového ducha na vašem pracovišti, Těšíme se na vás!
Chci objednat teambuildingové aktivity
KONTAKTUJTE NÁS
KONTAKTY
+420 773 574 404
info@smgo.events

Adresa v Praze:
Petrohradská 216/3, Vršovice, ENDORFIN
Pernerova 697/35, Karlín, SPOJKA EVENTS

Odebírat newsletter
© 2018 Show Must Go On
JSME SOUČÁSTÍ ZNAČKY SPOJUJEME