Teambuilding aktivity: To nejlepší pro stmelení a posílení pracovního kolektivu
Skládá se váš zaměstnanecký kolektiv z lidí, kteří si mezi sebou rozumí a jsou stejnou měrou zapáleni pro svou práci a vaši firmu? Gratulujeme, máte právo se cítit stejně, jako kdybyste právě vyhráli Jackpot. Ale i když je zatím všechno v pořádku, je nejvyšší čas začí s nějakými teambuilding aktivitami. K čemu všemu jsou prospěšné a jak různě mohou vypadat, vám vysvětlíme v následujícím článku.

Mezilidské vztahy bývají všelijaké, nedopusťte, aby na pracovišti převládla nevraživost, strach nebo lhostejnost. Dejte svým zaměstnancům pochopit, co znamená tým, a vyberte si z nabídky našich teambuildingových aktivit.
Je známá věc, že vedení firmy a podnikání obecně je náročně a zahrnuje celou škálu úkolů, nicméně pro jeho úspěšnost je bezpodmínečně nutné dbát na udržování dobrých vztahů mezi zaměstnanci a posilování týmového ducha. Každý zodpovědný zaměstnavatel si zkrátka musí uvědomit tuto svou povinnost a zařadit provozování teambuildingových her do svého "have to do listu".

Otázka tedy nezní, zda pořádat teambuilding, ale kdy, kde, jak a jak často. Ideální je mít všechny odpovědi zodpovězené ještě předtím, než se vaše firma pořádně rozjede. Nemusíte se obávat vysokých nákladů, s trochou entuziasmu to lze udělat opravdu nízkorozpočtově, hodně můžete zvládnout sami.Plánování a organizace
teambuildingových her
My jsme Show Must Go On, profesionální agentura, která má v oblasti teambuildingu dlouhodobé zkušenosti. Na základě vašich požadavků vytvoříme unikátní program právě pro vaši firmu. Kontaktujte nás.
Mám zájem o teambuilding
Klíč k úspěchu - správný výběr teambuildingových aktivit
Když si zadáte do vyhledávače spojení "teambuildingové aktivity" vychrlí na vás Google nespočet článků s názvem X nejlepších teambuildingových aktivit, přičemž proměnná x může dosahovat hodnoty několika desítek. Jak se v tom moři skvělých tipů a nápadů vyznat? Rádi vám poradíme s výběrem přesně pro vás.
Pracovní kolektivy se od sebe liší, podobně jako jsou různé lidské povahy. U výběru aktivit zohledňujeme zaměstnanců máme, jak jsou staří a v čem konkrétně jejich spolupráce na pracovišti spočívá. Znalost startovní pozice také lépe umožňuje přizpůsobit teambuilding nejen potřebám, ale také schopnostem týmu.
➔ Specifika týmu a jeho potřeby

V závislosti na tom, čeho si ceníte a v jakém rozpoložení se váš tým nachází, se aktivity budou lišit.
Pro výběr vhodné aktivita je zásadní jasná definice cíle. Ať už je převažující aspekt jakýkoliv, teambuilding v konečném důsledku rozvíjí skupinovou dynamiku. Celý tým musí spolupracovat na aktivitách, dokud není aktivita dokončena.
➔ Cíle a zaměření teambuildingu
Teambuilding eventy se vším všudy (relaxace, wellness, catering, společenská zábava) mohou být o něco nákladnější, ale věřte, že takové zaměstnanci nejvíc ocení a budou na ně dlouho vzpomínat. Super akce se ale může vyklubat i z obyčejného firemního večírku, svěříte-li jej do rukou profesionálům. Dlouhodobá spolupráce s externí společností, kterou pověřite vypracováním opatření pro budování týmu se nakonec finančně zhodnotí, ale v případě, že potřebujete šetřit, může činnosti tmelící kolektiv provozovat vaše firma sama.
➔ Finanční a časové možnosti

Show Must Go On
Že teambuilding nejsou vyhozené peníze ani ztráta času, vás snadno přesvědčíme v následujících čtyřech bodech. Co všechno budování týmu garantuje?
Přínos teambuildingových aktivit pro váš pracovní kolektiv

Chcete-li uspět, nespoléhejte jen na poptávku a kvalitu svých produktů. Stejnou pozornost věnujte svým zaměstnancům - každému zvlášť a všem dohromady jako týmu. Využijte našich služeb, vyplatí se vám to.
Show Must Go On
Indoor teambuildingové aktivity jsou odolné vůči rozmarům počasí a obvykle nenáročné na prostory. Jejich obliba těží z napodobování různých vědomostních a dovednostních soutěží, detektivních pátrání nebo počítačových či únikových her.

Aktuálně máme velmi dobré ohlasy na hry:

● Mad Head Show
● Mafie
● Soutěž detektivů
● Push and Play
● 120 sekund

Tipy na teambuilding aktivity indoorové
Nezávisle na počasí vyberte Indoor aktivity pro všechny. Ideální pro teambuilding v Brně a dalších velkých městech, kde stačí jedna velká místnost. Jsme připraveni vás pobavit a posílit týmovou spolupráci.
Show Must Go On
Venkovní aktivity využívají výhod účinku fyzické aktivity. Společné vyplavení endorfinů upevňuje týmového ducha velmi dobře a navíc působí ozdravně na tělesné schránky.

V současné době máme největší úspěch s programy:

● Top Gear
● Olympijské hry

Tipy na teambuilding aktivity outdoorové

Protože nové modely pracovní doby, jako je "remote" a hybridní práce, jsou v mnoha společnostech na denním pořádku, akce virtuálních týmů jsou populárnější než kdy jindy. Zde jsou naše tipy na online teambuilding aktivity - aktuálně nabízíme:

● Online soutěž detektivů
● Online Mad Head Show

Vést vzdálený tým na online týmové akci není snadné. Je vhodné rozdělit velkou skupinu a dělat činnosti v malých skupinách. Hlavní výhodou zde je časová a finanční nenáročnost a žádné starosti s logistikou, stačí jen internetové připojení.
Tipy na teambuilding aktivity online

Přesvědčte se na vlastní kůži, jak funguje teambuilding, a zařaďte nějakou tmelící aktivitu do měsíčního časového harmonogramu své firmy. Na základě zkušenosti se potom rozhodněte, jaký typ teambuildingu a jak často budete využívat.
Tmelit, než bude pozdě
V budování týmu jsme vám připraveni přispět radou, pomocí nebo kompletní organizací celé akce.
Své práci rozumíme a těšíme se na nové výzvy.
Show Must Go On
KONTAKTUJTE NÁS
KONTAKTY
+420 773 574 404
info@smgo.events

Adresa v Praze:
Petrohradská 216/3, Vršovice, ENDORFIN
Pernerova 697/35, Karlín, SPOJKA EVENTS

Odebírat newsletter
© 2018 Show Must Go On
JSME SOUČÁSTÍ ZNAČKY SPOJUJEME