Jedinečné doprovodné programy pro vaše akce, ať už korporační, teambuilding, narozeninové party nebo soukromou slavnost.

Zábavná hra, kde proti sobě soupeří týmy v různých soutěžních kolech. Kola mohou být vizuálního či hudebního rázu, interaktivní s využitím projekce, znalostní, nebo dokonce i kreativní a tvůrčí (hand made). Mad Head Show není obyčejná kvízová hra, ale něco mnohem víc

THE MAD HEAD SHOW is a wonderful team-building opportunity where groups of people can compete using their knowledge, abilities, and technical process in various rounds of contest that will measure audio, visual, and even textual skills in the real environment and in the virtual interactive realm.

Online team-building, a group detective game where each team is expected to unravel a tricky crime in 1.5 hours of game time. A video from the crime, interrogations of suspects and a group of forensic doctors will help you with that.

Nabízíme vám nestandartní a originální řešení. Moderní teambuildingové programy na firemní akce. Psychologická hra Mafie, detektivní hra, prodejní hit roku 2022 Push & Play a další programy, které v ČR nemají obdoby.

Unique accompanying programs for your events, whether corporate, team building, birthday parties or private celebrations.

Skupinová detektivní hra - online teambuilding - ve které týmy postupně rozplétají záludný zločin za doprovodu profesionálního moderátora. Video z místa zločinu, výslechy podezřelých a skupina soudních lékařů vám s tím pomohou.

Psychologická týmová hra s detektivním dějem jako tip na teambuilding. Hra pomáhá utvářet či posilovat pracovní týmy. Celou hrou provází profesionální moderátor

Skvělá příležitost, jak budovat a propojovat týmy z celého světa. Kolegové, ať už jsou kdekoliv, rozdělení do skupin proti sobě soupeří v různých kolech této online soutěže‌.

Nabízíme vám nestandartní a originální řešení. Moderní teambuildingové programy na firemní akce. Psychologická hra Mafie, detektivní hra, prodejní hit roku 2022 Push & Play a další programy, které v ČR nemají obdoby.

Naše letní teambuildingové programy nabízí sportovní soutěže, které skvěle pomáhají při budování efektivního týmu. Vyberte si teambuilding aktivitu, která se nejvíce hodí na váš outdoor firemní večírek

Kdo nejrychleji stiskne tlačítko, může odpovídat na otázky. Zábavná týmová hra je založená na jednoduchém principu, který vychází ze známých televizních pořadů typu Co na to Češi. Dynamické otázky, logické úkoly, vizuální hádanky či hudební ukázky… prostě buďte rychlejší, hrajte a bavte se!

MAD HEAD SHOW is a wonderful online team-building opportunity where colleagues from anywhere in the world ‌can split into teams and compete against each other in different rounds of online competition‌.‌

Push & Play is a fun team game based on well-known TV shows, such as "Family Fortunes" and "AZ Kvíz". The play is for those who have a long-held desire to participate in a TV show but have never really had the opportunity to do so.

MAFIA is a psychological team game with a detective theme in which two groups face each other – the organized minority (mafia) and the unorganized majority (civilians).

Team-building, a group detective game where each team is expected to unravel a tricky crime in 2 hours of game time. A video from the crime, interrogations of suspects and a group of forensic doctors will help you with that.CO O NÁS ŘÍKAJÍ

NAŠE TEAMBUILDINGOVÉ PROGRAMY

NAŠE TEAMBUILDINGOVÉ PROGRAMY

Videa a foto

WHAT THEY SAY ABOUT US

OUR TEAMBUILDING PROGRAMS

OUR TEAMBUILDING PROGRAMS

Photo and video

Online firemne akce